Tryb
Ciemny

„ARKA” dla kobiet

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet 10 marca br. nasza Fundacja zorganizowała specjalne spotkanie dla Pań.
W miłej atmosferze przy ślicznie udekorowanych stolikach zasiadło dwadzieścia pięć Pań. Przy kawie, aromatycznej herbacie i pysznym cieście, wysłuchałyśmy ciekawego programu, prowadzonego przez dwie absolwentki szkoły wizażu.
Kolejnym, specjalnym punktem programu był mini recital w wykonaniu kilku Pań członków fundacji. Wysłuchałyśmy kilku nastrojowych, wspaniałych utworów literackich. Zarówno muzyka jak i głębokie słowa, dotykały naszych serc. Mogłyśmy również zaśpiewać wspólnie kilka piosenek. Później miał miejsce krótki konkurs. Jedna z osób wygrała najnowszą płytę zespołu TGD. Poruszono wiele tematów, istotnych dla środowisk kobiecych.

Była to również dobra okazja do wymiany stanowisk , doświadczeń, zawarcia nowych, ciekawych, znajomości i odświeżenia już istniejących. Na koniec wieczoru krótką refleksją na temat przyjaźni podzieliła się pani Anetta Markiewicz.
Spotkanie Kobiet z okazji 8 Marca było wyjątkowe – mówi jedna z uczestniczek bo łączyło kobiety w różnym wieku. Na spotkaniu były matki z córkami i z babciami, koleżanki, przyjaciółki ale i sąsiadki mieszkające obok siedziby naszej fundacji. Jesteśmy zachęcone, by w przyszłości organizować podobne spotkania.

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram