Tryb
Ciemny

Kontakt Tomaszów

Około 140 wolontariuszy, także zza granicy, od poniedziałku do piątku brało udział w akcji „Kontakt Tomaszów”, którego organizatorem była fundacja Proem we współpracy z SCH Tomy i Urzędem Miasta. W akcji nie zabrakło wolontariuszy z naszej fundacji.

Razem z wolontariuszami z Ochotniczego Hufca Pracy i III LO ruszyliśmy dziarsko do pracy. Wolontariusze podzieleni na grupy pracowali przy odnawianiu pomieszczeń szkół, przedszkoli, świetlicy przy Stowarzyszeniu Rodzin Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, w bramie MBP Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, gdzie docelowo powstanie mural nawiązujący do twórczości Juliana Tuwima oraz w mieszkaniach trzech  rodzin potrzebujących wsparcia. 
Każdego dnia przed wyjściem do pracy zgromadzaliśmy się w sali SCH Tomy, gdzie mogliśmy usłyszeć piękne historie zachęcające do pomagania ale także zastanowić się wspólnie jaki powinien być wolontariusz.

Były uśmiechy, prezenty, miła atmosfera i refleksja „ …, że naprawdę warto jest pomagać”.

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram