Tryb
Ciemny

Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś

WYDARZENIA Z ŻYCIA SZKOŁY

SP 13 i pomaganie
„Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś”
R. Regan
18 grudnia br. już po raz osiemnasty Fundacja Arka Nadziei przeprowadziła akcję Świąteczna Niespodzianka, a po raz trzeci w świątecznej akcji uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Fundacja Arka Nadziei z funduszy własnych oraz pozyskanych od Wojewody Łódzkiego i zagranicznych przyjaciół przygotowała dla dzieci świąteczne paczki. Podczas Świątecznej Niespodzianki podarunki otrzymało 130 dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia, pośród obdarowanych byli również uczniowie naszej szkoły. Gwiazdkową Niespodziankę prowadziła pani Anetta Markiewicz, prezes Fundacji Arka Nadziei. Występ artystyczny przedstawili uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem nauczycieli: pani Anety Kościstej i pani Moniki Pawlikowskiej. Świąteczna Niespodzianka odbyła się w auli Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Jak wynika z powyższego Razem można zrobić wiele.
Bardzo dziękujemy Fundacji Arka Nadziei za organizowanie wieloletniej – wielokierunkowej pomocy ludziom, którym z wielu przyczyn żyje się trudniej, Urzędowi Miasta w Tomaszowie Mazowieckim za przychylność i współpracę oraz wszystkim innym ludziom i instytucjom, które w jakikolwiek sposób wsparli i przyczynili się do tego, że możemy organizować pomoc dla tych , którzy pomocy potrzebują.
Przygotowała A.P.W.
Autor zdjęć M. Pawlikowska/A. Markiewicz

Dodane dnia 28 grudnia 2017 r. http://sp13.neostrada.pl/sp13_pomaganie.html

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram