Tryb
Ciemny

Sport – profilaktyka – rekreacja w piotrkowskim hufcu


Wspólne biesiadowanie

26 września br. na zaproszenie piotrkowskiego Ochotniczego Hufca Pracy nasza terapeutka Anetta Markiewicz wraz z praktykantami z Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego z Piotrkowa Tryb. pomogła w zorganizowaniu dla podopiecznych gimnazjum dzień profilaktyki połączony z atrakcjami integracyjno - sportowymi.
Dzień rozpoczęliśmy na obiekcie Orlik, rywalizacjami sportowymi pomiędzy drużynami z poszczególnych klas. 5 drużyn stanęło do rywalizacji w piłkę nożną , rzut do kosza, lotki, boccia, rzut ringo.
Podczas zabaw sportowych młodzież miała okazję zapoznać się i zagrać w starożytną grę Kubb, którą przywieżliśmy z Tomaszowa. Jej tradycja sięga dziesięciu wieków wstecz i była ulubioną grą wikingów. Po sportowych atrakcjach przyszedł czas na profilaktykę.
Pani Markiewicz przeprowadziła zajęcia z zakresu profilaktyki uzależnień. Młodzież mogła również wysłuchać poruszającej historii Adama jednego z podopiecznych naszej fundacji.

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram