Tryb
Ciemny

Tomaszowscy wolontariusze na Pikniku „Lokalni Niebanalni"

HP 5-13 Tomaszów Maz.

Uczestnik HP 5-13 Gniewomir Chmal pomaga młodszym dzieciom podczas jednej z konkurencji.

  W dniu 09.09.2012r odbył się V Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”, w którym wzięło udział 5 wolontariuszy z tomaszowskiego hufca. Reprezentowali oni Fundację "Arka Nadziei", z którą hufiec realizuje w ciągu roku kilkanaście akcji wolontariackich.

  Niedzielny piknik miał charakter zabawy. Do udziału w pikniku zgłosiło się aż 45 organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu naszego miasta. Wśród licznych atrakcji były występy tomaszowskiej nieformalnej grupy tanecznej Nyan Rockers. Jednym z tancerzy grupy Nyan Rockerz był nasz uczestnik Szymon Wąs oraz koncert zespołu Exodus 15 z piosenkami dla najmłodszych. Gwiazdą Pikniku był koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy.
 

Pamiątkowe zdjęcie wolontariuszy

Piknik jest stworzoną przez organizacje i dla organizacji przestrzenią, dzięki której mogą one promować aktywność społeczną mieszkańców miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz ideę wolontariatu, prezentować swoją działalność i dorobek, wymieniać się doświadczeniami i poszukiwać płaszczyzn współpracy. Cieszy nas, że nasi uczestnicy mogli się tak aktywnie zaangażować w udział w tej niebanalnej imprezie i wspierać kulturę, sport rekreację i wolontariat na terenie naszego miasta.

 

Autor tekstu i zdjęć komendant HP 5-13 Ireneusz Kołodziej
Artykuł ze strony internetowej Łódzkiej Wojewódzkiej Komendy OHP

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram