Tryb
Ciemny

Wakacje na Przemysłowej

Pamiątkowe wspólne zdjęcie z gośćmi z USA

HP 5-2 Piotrków Tryb.
„Wakacje na Przemysłowej” w cyklu podróże kształcą prawie na półmetku. 2 lipca „wyjechaliśmy” z Europy, by trafić na kontynent Ameryki Północnej, a konkretnie do  Stanów Zjednoczonych.
Dnia 2 lipca 2015 roku gośćmi naszymi była dwójka z rodzeństwa rodzinnej grupy pod nazwą BRUCE CREVIER & FAMILY, którzy zasłynęli w swym kraju jako finaliści amerykańskiego „Mam Talent”. Grupa ta przyjechała do nas wraz ze swoimi przyjaciółmi na prośbę Anetty Markiewicz - przyjaciółki OHP, z fundacji „Arka Nadziei” z Tomaszowa Mazowieckiego.

To fantastyczne show jakie zrobili dla naszej grupy 50 podopiecznych zrobiło na nich ogromne wrażenie. Było żonglowanie piłkami, kręcenie na palcu, jazda na jednokołowych 3-metrowych rowerach i inne akrobacje z piłkami do koszykówki.

Jazda na 3-metrowych jednokołowych rowerach

 

Kate – nasz gość, jest jedną z dwanaściorga rodzeństwa i zajmuje się tą sztuką od czwartego roku życia. Ta fantastyczna, młoda dziewczyna, pewna uroku, entuzjazmu i talentu przekazała naszym podopiecznym wiele ważnych i mądrych wskazówek na życie. Mówiła, jak ważny jest trening, długi, męczący, ale przynoszący po latach wiele satysfakcji.

Po występie i wspólnej zabawie, usiedliśmy do słodkiego poczęstunku, a goście opowiedzieli nam o kraju, z którego do nas przyjechali.
To był fantastyczny dzień, który nasi podopieczni zapamiętają na długo…

Artykuł ze strony internetowej: Łódzkiej Wojewódzkiej Komendy OHP

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram