Tryb
Ciemny

Dzień Dziecka na Przystani Kajakowej

Dnia 1 czerwca br. zorganizowaliśmy wraz z Hufcem Pracy 5-13, Młodzieżowym Domem Kultury, Wojskiem, Policją, Strażą Pożarną Festyn z okazji Dnia Dziecka. Pomimo niesprzyjającej tego dnia pogody było gwarnie, wesoło, przestał padać deszcz i nawet wyszło słońce, które było wielkim zaskoczeniem i niespodzianką.

Na dzieci, młodzież, dorosłych, a przede wszystkim całe rodziny czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Nasza Fundacją wraz z Hufcem Pracy i młodzieżą z II Liceum Ogólnokształcącego przygotowała koło fortuny oraz zabawy ruchowe: rzut ringo, rzut do celu, bieg w worku, rafkę rowerową, skok w miejscu, podbijanie piłeczki na czas, skok z miejsca, rzutki, tor przeszkód, grę w warcaby i pinezki. Każde dziecko (nawet to duże) znalazło dla siebie coś ciekawego. Wszystkie dzieci, które brały udział w konkurencjach organizowanych przez nas, otrzymały upominki. Mamy nadzieję, że nasz udział w tego typu  imprezie stanie się już tradycją. Warto poświęcić trochę czasu, aby zobaczyć radość, uśmiech  i satysfakcje dzieciaków po udanym  zaliczeniu kolejnej  konkurencji.

 

Wiecej zdjęć w dziale Galeria

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram