Tryb
Ciemny

Ferie z kursem „ Najwspanialsza…”

W czasie ferii zimowych przeprowadziliśmy drugą edycję kursu dla dzieci i młodzieży pt: ”Najwspanialsza Podróż”. Spotkania odbyły się w Środowiskowym Hufcu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim przy wsparciu komendanta Sławomira Góreckiego i wychowawców p. Anny Góreckiej i Ewy Sawickiej, uczestniczyło w nich 26 dzieci w wieku od 4 do 15 lat.

Najwspanialsza podróż to program, w którym dzieci dowiadują się o stworzeniu świata, o pierwszym ludzkim nieposłuszeństwie, o Bożej miłości i przebaczeniu. Kurs ma na celu przybliżenie uczestnikom osoby Jezusa - kim był, co robił, jakimi wartościami życiowymi się kierował i co nam pozostawił. Każde spotkanie to wiele radości i niezapomnianych wzruszeń. Ciekawość i zaangażowanie dzieci uczestniczących w kursie były dla nas nie lada wyzwaniem. Na każde spotkanie dzieci przychodziły przygotowane i zadawały dużo niełatwych pytań. Na koniec kursu każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek przygotowany przez naszych darczyńców.

Więcej zdjęć w dziale GALERIA

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram