Tryb
Ciemny

Gwiazdkowa Niespodzianka dla dzieci w Świetlicy piotrkowskiego Hufca

Aktorzy Teatru Bez Barier

Dnia 7 grudnia w Świetlicy piotrkowskiego Hufca Pracy odbyła się nasza pierwsza w tym roku Gwiazdkowa Niespodzianka. Przedsięwzięcie to zainicjowane przez organizację Samaritans Purse z USA od kilkunastu lat zakorzeniło się w naszym województwie. Organizatorem i koordynatorem zadania jest nasza fundacja.
W ten urokliwy, grudniowy, przedświąteczny wieczór do Świetlicy Hufca Pracy zawitało trzydzieścioro dzieci ze środowiska ze swoimi rodzicami, dziadkami lub rodzeństwem.  Gospodarzem spotkania był komendant hufca p. Sławomir Górecki a gośćmi radna Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego pani Wiesława Olejnik oraz nauczyciel Zakładu Doskonalenia Zawodowego Łukasz Gwiazda.
Magiczne spotkanie rozpoczęliśmy od wspaniałego przedstawienia przygotowanego pod kierownictwem animatorki kulturalnej Anny Bajdzienko. Aktorami w spektaklu były osoby niepełnosprawne współpracujące z hufcem oraz młodzi podopieczni. Po wystąpieniu naszych aktorów – amatorów wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Na koniec spotkania dyrektor naszej fundacji - Anetta Markiewicz i radna RM - Wiesława Olejnik wręczyły wszystkim maluchom prezenty przygotowane przez rodziny i Wojewodę Łódzkiego.

 

Publiczność oklaskująca spektakl
Dyrektor fundacji i Radna Powiatowa wręczają prezenty dzieciom

Dla naszych podopiecznych i dla nas samych był to szczególny czas. Mogliśmy przekonać się, że dawanie komuś czegoś, nie oczekując nic w zamian przynosi ogromną satysfakcję, radość i spełnienie.  Te właśnie uczucia towarzyszyły nam podczas Gwiazdkowej Niespodzianki – mówił p. Sławomir Górecki.

Więcej zdjęć w dziale GALERIA

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram