Tryb
Ciemny

Gwiazdkowa Niespodzianka w piotrkowskim hufcu

HP 5-2 Piotrków Tryb. Wspólne kolędowanie

W poniedziałkowy wieczór 11.12.2017 w świetlicy piotrkowskiego hufca odbyła się „Gwiazdkowa Niespodzianka”, którą nasz Hufiec po raz kolejny już organizuje w naszej świetlicy we współpracy z fundacją Arka Nadziei z Tomaszowa Mazowieckiego.

Akcją objęliśmy dzieci zaprzyjaźnione z naszą świetlicą uczęszczające na nasze zajęcia podczas wakacji i ferii oraz młodsze rodzeństwo naszych uczestników. W sumie obdarowaliśmy 31 dzieciaków, które w tym dniu przybyły do nas pod opieką swoich rodziców, opiekunów lub starszego rodzeństwa.

Naszych małych gości powitali Aktywni, którzy zaprosili ich na przygotowany specjalnie na tę okoliczność film animowany o narodzinach Jezusa. Po filmie dzieci i młodzież aktywna wspólnie kolędowali.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały paczki, które naszym małym gościom wręczyły dyrektor fundacji Arka Nadziei - Anetta Markiewicz oraz komendant hufca - Anna Górecka.

Nasi mali goście wraz z opiekunami

Inicjatywa, którą corocznie organizujemy pozwala naszym uczestnikom realizować się w roli gospodarzy. To oni zgłaszają dzieci do obdarowania, z naszą pomocą przygotowują i przeprowadzają dla nich zajęcia. W znakomity sposób akcja pozwala im poczuć się w odpowiedzialnej, ważnej roli. Niepostrzeżenie, dając innym, o wiele więcej czerpią dla siebie.

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram