Gwiazdkowa niespodzianka z ZSzP nr 1

Zgodnie z piękną myślą, że życie jest po to, by dawać od siebie jak najwięcej innym ludziom, 18 grudnia br., już po raz dziewiętnasty, Fundacja Arka Nadziei  razem ze Szkołą Podstawową nr 13 przeprowadziły lokalną akcję Gwiazdkowa Niespodzianka.

Fundacja z funduszy własnych oraz  pozyskanych od Wojewody Łódzkiego przygotowała dla dzieci  świąteczne paczki. Podczas Gwiazdkowej Niespodzianki  podarunki otrzymało 60 dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia. 30 z nich to wychowankowie i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w naszym mieście. Spotkanie  otworzyła dyrektor Zespołu,   p. Kamilla Madzio wraz z panią  Anettą Markiewicz, prezes Fundacji Arka Nadziei.

Występ artystyczny stanowiła premiera szkolnych Jasełek przygotowanych przez uczniów pod czujnym okiem pani Krystyny Rurarz i pani Anety Kościstej. Koordynatorem zadania była pedagog- Anita Przybysz-Wójciak. Mądre treści, piękny śpiew szkolnego zespołu muzycznego, wykwintne stroje aktorów wprawiły odbiorców w miły, świąteczny nastrój.

Dzieci na spotkanie przybyły z rodzicami, którzy nie ukrywali radości  i zadowolenia, a nagrodą dla wszystkich osób zaangażowanych w zadanie  był widok  radosnych  uśmiechów przybyłych dzieci. Gwiazdkowa  Niespodzianka odbyła się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 13.  

Pracując RAZEM można  dać wiele szczęścia i radości innym oraz  sprawić ,że te chwile zostaną na długo w sercach wszystkich zaangażowanych oraz tych obdarowanych.

Artykuł ze strony internetowej : nasztomaszów.pl