Tryb
Ciemny

Najwspanialsza Podróż

Dnia 7 lipca br. w Środowiskowym Hufcu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim przy wsparciu komendanta Sławomira Góreckiego i wychowawców p. Anny Góreckiej i Ewy Sawickiej zaczęliśmy kurs 12 lekcji z dziećmi i młodzieżą pod nazwą „ Najwspanialsza podróż”.

W spotkaniach uczestniczy 25 dzieci w wieku od 4 do 15 lat. Najwspanialsza podróż to program, w którym dzieci i młodzież poznają świat Biblii. Dowiadują się o stworzeniu świata, o pierwszym ludzkim nieposłuszeństwie i jego konsekwencjach, o Bożej miłości i przebaczeniu. Kurs ma na celu przybliżenie uczestnikom osoby Jezusa. Kim był, co robił, jakimi wartościami życiowymi się kierował i co nam pozostawił. Każde spotkanie przynosi nam wiele radości i wzruszeń. Dzieci bardzo poważnie podchodzą do przedstawianych tematów, odrabiają prace domowe angażując przy tym swoich rodziców. Na każde spotkanie przychodzą już przygotowane, są ciekawe i zadają mnóstwo pytań. To nie lada wyzwanie dla naszych młodych nauczycieli Adama Mazurka i Kingi Ziętek, którzy nawiązali wspaniałe relacje z dziećmi. Nasze spotkania to również zabawa, taniec, pokaz filmów, wspólne wykonywanie różnych zadań ale i słodki poczęstunek. Na koniec kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom oraz nagrodę przygotowaną przy wsparciu naszych hojnych sponsorów.

Więcej zdjęć w dziale GALERIA

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram