Tryb
Ciemny

Podziel się Posiłkiem w regionie łódzkim

Rusza IX edycja Podziel się Posiłkiem! – to program społeczny organizowany przez firmę Danone (www.podzielsieposzilkiem.pl), Telewizję POLSAT oraz Partnera Strategicznego – Banki Żywności. Tegoroczna edycja programu Podziel się Posiłkiem zakłada przekazanie milion posiłków dla niedożywionych dzieci. W województwie łódzkim koordynatorem Zbiórki Żywności jest Bank Żywności w Łodzi. Idea programu Podziel się Posiłkiem to przede wszystkim – zaangażowanie i działania społeczne. Darczyńcą może być każdy, wystarczą drobne gesty i chęci. Każdy, kto chce pomóc niedożywionym dzieciom, może wziąć udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności Podziel się Posiłkiem! organizowanej 23 i 24 września br. przez Banki Żywności w około 2000 wybranych sklepów spożywczych na terenie całej Polski.

Najlepsze produkty żywnościowe to te z długą datą ważności np.: olej, cukier, konserwy mięsne i rybne, warzywne, odżywki dla dzieci, soki i dżemy.

W Tomaszowie Mazowieckim Zbiórka Żywności zostanie zorganizowana w wyżej wymienionych dniach przez naszą Fundację w sklepach Biedronka, Kaufland. W tym roku dzięki współpracy z łódzkim Bankiem Żywności co miesiąc w żywność zaopatrujemy 2000 potrzebujących mieszkańców.

Zapraszamy wszystkich chcących podzielić się choćby jednym drobnym produktem oraz wolontariuszy, którzy  jeszcze nie brali udziału w naszej akcji, a chcieliby przyłączyć się do nas i pomóc zorganizować zbiórkę w wybranym  sklepie w naszym mieście. 

Zainteresowanych  prosimy o kontakt tel. 695 621 965 lub mail: arkanadziei@gmail.com

 

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram