Tryb
Ciemny

Sprzątaliśmy w SP nr 13

Wolontariusze fundacji Arka Nadziei

Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego nasi wolontariusze zostali poproszeni przez panią wicedyrektor Anitę Wójciak Przybysz o pomoc w posprzątaniu terenu Szkoły Podstawowej Nr 13 w Tomaszowie Mazowieckim. Z przyjemnością pośpieszyliśmy na pomoc szkole i podwijając rękawy rzuciliśmy się w wir pracy, której na terenie szkoły wcale nie było mało.

Wolontariusze i podopieczni naszej fundacji grabili i zamiatali liście, kosili trawniki, myli ławki tak by dzieci w nowym roku szkolnym zastały zadbany i przygotowany do zabawy teren.

To było kolejne zadanie w ramach naszego projektu „Pomocna Dłoń”, którego celem jest aktywizowanie ludzi w prace społeczne na rzecz lokalnej społeczności oraz wspieranie instytucji i organizacji pozarządowych. Wyszliśmy z takim pomysłem, bo nie rzadko zdarza się, że do tego typu prac nie ma zbyt wielu chętnych – mówi p. Marek Markiewicz prezes i koordynator projektu.

W imieniu pani dyrektor dziękujemy za wszystkie wykonane prace.

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram