Tryb
Ciemny

Świąteczna Zbiórka Żywności!

Zastawiony stół wigilijny dla większości z nas jest nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Jednak wielu nie może sobie na niego pozwolić. Weź udział w Świątecznej Zbiórce Żywności i pomóż potrzebującym godnie spędzić święta. Każdy zebrany produkt trafi do osób, które najbardziej tego potrzebują.

Już w tym tygodniu w dniach 7 - 8 grudnia w 150 sklepach w całym województwie Bank Żywności organizuje Świąteczną Zbiórkę Żywności. Akcja ma na celu zebranie żywności, która tuż przed Świętami Bożego Narodzenia trafi do najbardziej potrzebujących Polaków. Każdy może pomóc! Wystarczy w dniach zbiórki przyjść do sklepów BIEDRONKA ul. Strzelecka, Dzieci Polskich, Konstytucji oraz do Supermarketu HOŻA kupić dodatkowy produkt i przekazać go wolontariuszom Fundacji Arka Nadziei czekającym przy specjalnym koszu, tuż za kasami. Wśród rekomendowanych produktów są te z długim terminem przydatności do spożycia: olej, ryż, mąka, makaron, cukier, konserwy i słodycze.

Zapraszamy wszystkich chcących podzielić się choćby jednym drobnym produktem.

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram