Tryb
Ciemny

Świąteczna Zbiórka Żywności

Weź udział w Świątecznej Zbiórce Żywności i pomóż potrzebującym godnie spędzić święta. Każdy zebrany produkt trafi do osób, które najbardziej tego potrzebują.

Świąteczna Zbiórka Żywności to projekt realizowany przez Banki Żywności, które współpracują z Federacją Polskich Banków Żywności. Celem akcji jest zebranie jak największej ilości żywności, która zostaje przekazana  osobom zagrożonym niedożywieniem. Dodatkowym elementem projektu jest  zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem ubóstwa i niedożywienia w Polsce.

Już w tym tygodniu w dniach 29 – 30 listopada w 150 sklepach w całym województwie Bank Żywności w Łodzi organizuje Świąteczną Zbiórkę Żywności. Każdy może pomóc! Wystarczy w dniach zbiórki przyjść do sklepów BIEDRONKA ul. Strzelecka, Dzieci Polskich, Konstytucji, TESCO lub do Supermarketu HOŻA w Tomaszowie Maz. kupić dodatkowy produkt i przekazać go wolontariuszom Fundacji Arka Nadziei czekającym przy specjalnym koszu, tuż za kasami. Wśród rekomendowanych produktów są te z długim terminem przydatności do spożycia: olej, ryż, mąka, makaron, cukier, konserwy i słodycze.

Fundacja Arka Nadziei od kilku lat współpracuje z Bankiem Żywności w Łodzi i co roku do miasta wspólnie z 25 Brygadą Kawalerii Powietrznej sprowadza 120 ton żywności, która wydawana jest co miesiąc podopiecznym MOPS-u w Tomaszowie.

Zapraszamy wszystkich chcących podzielić się choćby jednym drobnym produktem.

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram