Tryb
Ciemny

W podziękowaniu przedszkolakom

Dnia 18 marca 2015 roku wolontariusze naszej fundacji wraz z uczniami III Liceum Ogólnokształcącego, pedagogiem p. Danutą Tracz oraz z p. Izabelą Jasewicz z Centrum Nauki i Biznesu Żak byliśmy z wizytą w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 1 u przedszkolaków. Nasza wizyta była podziękowaniem za przekazanie nam 100 kg nakrętek, które dzieci uzbierały odpowiadając na nasz apel o pomoc w założeniu ogrzewania w naszej fundacji, gdzie pomagamy osobom ubogim i uzależnionym.

Za zebrane korki kupiliśmy jeden kaloryfer i jak dla kogoś może ten gest to nie wiele - dla nas jednak to bardzo wiele, za co serdecznie dziękujemy.
Młodzież z III LO pod czujnym okiem pedagoga przygotowała przedstawienie ekologiczne pt: „Wkręć się w pomaganie”. Były również gry, zabawy, malowanie twarzy, tańce oraz drobne upominki przygotowane przez naszą fundacje oraz przez Centrum Nauki i Biznesu Żak. Cieszymy się, że dzieci i młodzież w naszym mieście chętnie angażuje się w akcje społeczne. Dzięki temu kształtowana jest nowa świadomość o potrzebie segregowania śmieci i dbanie o ochronę środowiska ale również, że mały gest na rzecz innych może zrobić tak wiele dobrego. Wierzymy, że takie lekcje zaprocentują w przyszłości.

Więcej zdjęć w dziale GALERIA

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram