Tryb
Ciemny

Zakończenie wakacji

Pod takim tytułem wspólne z dziećmi i opiekunami na osiedlu Niebrów w Tomaszowie Maz. nasza Fundacja zakończyła przy grach, zabawach, śpiewie i dobrym jedzonku wakacje 2011. W tym roku impreza przypadła na dzień 30 sierpnia i odbywała się w godzinach od 9:00 do 13:00 na placu obok naszej siedziby.

Spotkanie zorganizowali wolontariusze z Arki we współpracy ze studentami - praktykantami z Uniwersytetu Humanistyczno Przyrodniczego w Piotrkowie Tryb. Byli oni pomysłodawcami i organizatorami licznych konkursów oraz gier zespołowych. Impreza rozpoczęła się czytaniem opowiadania o Franklinie – sympatycznym żółwiu, który bał się ciemności.

Następnie, w ramach ćwiczeń ruchowych dzieci pokonywały ustawiony przez studentki tor przeszkód. Odpoczynkiem stał się konkurs rysowania ulubionej postaci z bajki oraz wspólne słuchanie kolejnej części przygód Franklina przy słodkim poczęstunku. Kolejnym etapem były gry i zabawy zespołowe oraz wspólny śpiew, przy akompaniamencie gitarzystów.

Dzieci z zapałem brały udział we wszystkich zajęciach a opiekunowie chętnie przyłączyli się do wspólnej zabawy serdecznie dziękując za wspaniale spędzony czas. Na zakończenie wszystkie maluchy wzięły udział w loterii nagród, gdzie w pierwszej kolejności nagrodzono uczestników konkursów.

Osoby czuwające nad imprezą dołożyły wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był pełen radości, niespodzianek i beztroski.

Cel wydarzenia został osiągnięty - 41 dzieci uczyło się atrakcyjnie, na świeżym powietrzu, wspólnie z innymi ” małymi i dużymi” spędzać wolny czas.

Fundacja Arka Nadziei pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w organizacji ,,Zakończenia wakacji’’ a zwłaszcza Starostwu Powiatowemu oraz Zarządowi Spółdzielni Przodownik.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w dziale Galeria

Kontakt

Biuro Fundacji Arka Nadziei
ul. Dzieci Polskich 41a
97-200 Tomaszów Maz.
skr.pocztowa 164
tel. +48 695 621 965
Numer konta
mbank 45 1140 2004 0000 3502 7742 1927
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram